بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
دوشنبه , ۲۷ دی ۱۴۰۰
خانه / پاستیل کیلویی / قیمت پاستیل کیلویی خارجی

قیمت پاستیل کیلویی خارجی

قیمت پاستیل کیلویی با انواع مارک های خارجی در این مرکز به صورت روزانه اعلام می شود. پاستیل های ببتو، پلی، ویدال، فینی از انواع مارک های قابل فروش در این سایت می باشند که شما مشتریان برای خرید عمده خود از پاستیل هایی با رنج قیمت کیلویی ۲۶۰۰۰ تومان تا ۶۶۰۰۰ تومان می توانید با ما همراه باشید. امکان خرید عمده پاستیل های خارجی در این سایت برای تمامی شهرها در کمترین زمان فراهم شده است.

امروزه فعالیت های تجاری در عرصه پاستیل، بسیار سودآور شده و همین امر افراد بسیاری را به این بازار علاقه مند نموده است. اما نکته ای که وجود دارد، این امر خواهد بود که مشتریان برای خرید عمده پاستیل و تجارت در این بازار، نیاز به آگاهی از قیمت های روز و دست اول خواهند داشت که در ادامه، لیستی از قیمت پاستیل کیلویی با انواع مارک های مختلف را در اختیار شما قرار می دهیم.

محصول وزن بسته بندی قیمت به تومان
پاستیل ببتو یک کیلوگرم ۵۱۰۰۰
پاستیل هاریبو یک کیلوگرم ۵۱۰۰۰
پاستیل جلوپی یک کیلوگرم ۳۶۰۰۰
پاستیل پلی یک کیلوگرم ۲۶۰۰۰
پاستیل گلوسیناس یک کیلوگرم ۵۱۰۰۰
پاستیل ویدال یک کیلوگرم ۵۶۰۰۰
پاستیل نواری و مدادی ۱۲۰۰ گرم ۶۶۰۰۰
پاستیل بستنی ببتو یک کیلوگرم ۵۴۰۰۰

خرید پاستیل کیلویی خارجی

هر یک از این مارک پاستیل های خارجی با توجه به قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده است، می تواند مورد نیاز بخش قابل توجهی از مشتریان در بازار باشد اما مسئله مهمی که در این میان وجود دارد، مربوط به نحوه سفارش عمده این پاستیل های کیلویی می باشد.

در همین زمینه شرکت بازرگانی رادمان با تیم پشتیبانی قوی خود، این امکان را فراهم ساخته است که بستری فراهم آورد تا مشتریان در هر نقطه از ایران که هستند، بتوانند اقدام به ثبت سفارش نمایند و در حال حاضر با توجه به این که یکی از نیازهای مشتریان، خرید پاستیل با شکل هایی خاص می باشد، این اطمینان را به شما می دهیم که سفارشات شما مطابق با نمونه های درخواستی خواهد بود.

قیمت پاستیل کیلویی

همچنین به منظور بهبود پاسخگویی و کسب رضایت مشتریان، این تضمین وجود دارد که در صورت عدم تطبیق بار ارسال شده با لیست درخواستی شما، بدون هیچ گونه سوالی، بار شما برگشت داده شود و انجام این امر، هیچ گونه هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

اگه از مشتریان ما نیستید، می توانید برای اولین بار اقدام به تماس با ما نمایید تا در صورت رضایت مندی، شما هم از مشتریان ثابت ما شده و بتوانیم همکاری های سودآوری را در کنار هم داشته باشیم.

منبع: pastilco.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش انواع پاستیل کیلویی

مرکز فروش انواع پاستیل کیلویی

پاستیل ها دنیای رنگارنگی دارند و طرفدارانشان هم کم نیست. بیشتر فروشندگان پاستیل برای جذب …