بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
دوشنبه , ۲۷ دی ۱۴۰۰
خانه / پاستیل کیلویی / فروش عمده پاستیل فله ای

فروش عمده پاستیل فله ای

فروش عمده پاستیل های ایرانی و خارجی فله ای در شکل های جور و همچنین بسته بندی های بهداشتی انجام می شود. مارک پاستیل های ژل ژله، شیرین تک، ویدال، ببتو، هاریبو، فینی، پلی، جلوپی از جمله برندهایی هستند که عرضه بهترین پاستیل های یک کیلویی را امکان پذیر نموده اند. عرضه مستقیم این سایت در زمینه پاستیل های کیلویی، ارائه قیمت های روز را امکان پذیر ساخته است.

از اصلی ترین مزیت های انتخاب پاستیل های کیلویی برای خرید عمده می توان به داشتن قیمت مناسب و حاشیه سود بالای آن اشاره نمود و هر یک از مارک هایی که در بازار کنونی وجود دارد، با توجه به مشخصه های آن ها، دارای مشتریان مخصوص به خود هستند.

به طور مثال پاستیل ببتو از حجم فروش بالاتری برخوردار است و علت این امر، داشتن یک کیفیت مناسب در کنار قیمت مناسب آن می باشد.

فروش عمده پاستیل

حاشیه سود پاستیل فروشی

حاشیه سود پاستیل فروشی

پاستیل های خارجی به طور میانگین از حاشیه سود سی تا ۵۰ درصدی برخوردار هستند.

انواع مارک پاستیل فله خارجی

در بحث فروش پاستیل های مارک خارجی، تنوع بیشتری به لحاظ برند و همچنین شکل های عرضه شده می توان به مشتریان پیشنهاد نمود. به طور مثال پاستیل های خارجی که در ایران توانسته اند وارد شوند عبارت خواهند بود از:

  • پاستیل فینی
  • پاستیل ویدال
  • پاستیل دلچه پلاس
  • پاستیل جوجو
  • پاستیل پلی
  • پاستیل جلوپی
  • پاستیل جلودی

فروش عمده پاستیل

اما همانگونه که می دانید هر یک از شرکت های پاستیل سازی با توجه به میزان سرمایه ای که در اختیار دارند، توانسته اند تنوع بیشتری از شکل ها را ارائه نمایند چرا که این امر نیاز به استفاده از قالب های مخصوص دارد.

در کشور ما پاستیل های ببتو و ویدال با توجه به مزیت هایی که دارند، حجم بالاتری از فروش را به خود اختصاص داده اند.

پاستیل ویدال اسپانیا از نمونه پاستیل های بدون گلوتن می باشد و در نتیجه مصرف آن به بیماران سلیاکی پیشنهاد خواهد شد.

قیمت عمده پاستیل فله ای

یکی از مهم ترین شاخصه هایی که در امر خرید عمده پاستیل می تواند مورد توجه قرار گیرد، قیمت محصول خواهد بود و ارائه قیمت های روز برای تمامی مارک پاستیل های کیلویی خارجی و ایرانی در این مرکز سبب شده تا مشتریان بتوانند با اطمینان بیشتر و همچنین قدرت انتخاب بالاتر اقدام به خرید عمده و ثبت سفارشات نمایند.

فروش عمده پاستیل

از دیگر عواملی که در کاهش قیمت تمام شده برای پاستیل های جور فله ای موثر می باشد، می توان به حذف واسطه ها و حذف هزینه های سفرهای بین شهری اشاره نمود.

در همین خصوص مشتریان در موقعیت های مکانی مختلف، این امکان را خواهند داشت که ثبت سفارش خود از شکل و مدل های مختلف پاستیل ارائه نمایند و ما نیز از طریق مسیرهایی همچون باربری، اقدام به ارسال بار پاستیل و تنقلات شما می نماییم.

فروش عمده پاستیل ببتو

همانطور که گفته شد، یکی از پاستیل های معروف کیلویی، پاستیل ببتو می باشد و با شکل های جور و متنوع به همراه طعم های میوه ای، شکری، ترش و … امکان عرضه مستقیم آن فراهم شده است.

فروش عمده پاستیل

فروش عمده پاستیل و تنقلات ببتو از قبیل مارشمالو هم از دیگر محصولاتی است که در این مرکز انجام شده و دریافت سفارشات عمده خرید را برای کلیه شهرها امکان پذیر ساخته ایم و می توانید با سرمایه گذاری برای خرید پاستیل ببتو و فروش آن در شهر خود، از بهترین سودآوری ها بهره مند شوید.

منبع: iranchocolates.com

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش انواع پاستیل کیلویی

مرکز فروش انواع پاستیل کیلویی

پاستیل ها دنیای رنگارنگی دارند و طرفدارانشان هم کم نیست. بیشتر فروشندگان پاستیل برای جذب …